wtorek, 6 marca 2012

tęskniąc


Odliczam godziny. Zupełnie jakbym miała Cię nie widzieć tygodniami, miesiącami. Mam świadomość, że jak zazwyczaj, to tylko 3 noce dzielą mnie od Ciebie. Miło jest mieć tę świadomość i móc czekać, żeby wrócić do Domu. Tęsknię, bo tak dziwnie po miesiącu wyjeżdżać od Ciebie na krótkie trzy dni. Jeszcze tylko dzisiejsza i następna noc... I już.


---

Sukcesywnie dodaję kolejne zdjęcia na swoją własną stronę :) już nie mogę się doczekać kiedy dodam wszystko co chcę i mieć to po prostu z głowy :) Wrzucam zdjęcia od samych początków aż po dzisiejsze czasy :) taka zmiana w widzeniu i tematach, które kiedyś... takie... jakieś... :) a w czwartek Jacenty zabiera mnie na koncert Ani Dąbrowskiej i mną nosi. Ach. Przecież ja nigdy nie byłam na żadnym koncercie...

11 komentarzy:

 1. odliczanie dni i godzin, czekanie na powrót do Domu i tęsknoty... skąd ja to znam... a jak jeszcze dodać odległość 2023km to już w ogóle serce ciężkie...

  ps- gratuluję strony!

  OdpowiedzUsuń
 2. dobrze jest mieć swoją Przystań i nie musieć tułać się po tym bezkresnym, zwichrzonym morzu...

  w galerii Twoich zdjęć spędzę wiele wieczorów i z tego powodu serce skacze mnie:)

  ach, Ania...

  OdpowiedzUsuń
 3. hmm oh tęsknota, to dzięki niej doceniamy bliskość osób przy których serce nam mocniej bije. To dzięki niej doceniamy to co mamy, radości i wspólne zmartwienia. Piękny stan świadomości, który sprawia, że na nowo postrzegamy wiele rzeczy...

  Czekam na stronę i zawstydzam się swoim lenistwem, że nie chce mi się zrobić swojego portfolio ;) A chętnie to bym się z wami Porto napiła ;)

  Na koniec życzę cudownego czwartku :*

  OdpowiedzUsuń
 4. byłam na Ani Dąbrowskiej w ramach Święta Ceramiki, znaczy się za darmo i z mnóstwem nieodpowiednich i znudzonych ludzi dookoła.
  baw się dobrze, w końcu On będzie obok Ciebie, reszta się nie liczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ps2 -rada prawnika- copyright oznacza w rozumieniu polskiego prawa tylko autorskie prawa majątkowe ( w jego zakres pojęciowy nie wchodzą autorskie prawa osobiste) dlatego też radzę posługiwać się terminem szerszym ( jak już się chronić to porządnie) ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. masz polską domenę .pl więc może po prostu oprócz tego co masz dopisz 'prawa autorskie chronione' albo coś bardziej składnego- chociaż i tak teoretycznie cała taka strona jest chroniona niezależnie co tam wpiszesz lub nie bo jest domniemanie ochrony utworu. wiec to tylko takie prawnicze gadanie;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. spoko :D jak wszystkie zdjęcia juz wstawię i zacznę sie brać za niedoróbki, to o tym pomyślę :)

   Usuń
 7. dąbrowska jest całkiem spoko na koncertach, najbardziej lubię jak śpiewa charliego i robi cover z billy jeana. natomiast myślę, że większą frajdę byś miała, gdybyś na rozdziewiczający koncert wybrała występ takiej renaty przemyk na ten przykład. ale wszystko jeszcze przed Tobą ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie przepadam za Przemykową ;) A Anię uwielbiam. Znam na pamięć :) i o... :) chciałabym na żywo jeszcze zobaczyć Anathemę... I tyle...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja lubię "W spodniach, czy sukience" : )) (i jest tam motyw zdjęć : ))
   Fajne też Bang Bang! A jak wrażenia z koncertu? : ))
   (Mój "pierwszy raz" był na Comie - pamiętam to do dziś : ))


   Życzę dziś szczególnie pięknej emanacji kobiecości i radości z tego! : ))

   Usuń