niedziela, 19 stycznia 2014

pamiątka.


Norwegia jest piękna, a mój film nie, ale pokażę, bo Norwegia jest ładna ( kolory wyciągnięte owcy z tyłka, bo chciałam, żeby było ładniej niż z tego wujowego aparatu, ale okazało się później, że są 15 razy gorsze, a J. usunął mi już wtedy oryginalne pliki, fuck!, wszystko się trzęsie, bo z ręki... i w ogóle szit, ale to taki pstryczek na pamiątkę... więc nie ma co wielkiego krzyku robić ;D ale kolory mnie dobijają..fuj ).

10 komentarzy:

 1. przepieknę krajobrazy, i muzyka( dzięki niej, kolory mniej fuj;) ), i Ty z parasolką...ach, rewelacja.
  marzy mi sie taki road trip cholera!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to norweska muzyka ludowa :)
   a kolorów strasznie mi żal, ale cóż zrobić...

   Road trip to najlepsze co może być ! Byliśmy razem w Norwegii już 3 razy i za każdym razem robimy tysiące kilometrów w kilka dni, śpimy w wypożyczonym samochodzie itd. itd... Ale my to tacy już jesteśmy... Nawet jak pojedziemy do jakiegoś miasta, to poruszamy się pieszo robiąc ogromne kilometry, ale to jest cudowne. Włóczykijstwo.

   A Norwegia to najwspanialsze miejsce na Ziemii ( pewnie jeszcze Islandia i Kanada ) :D

   Pozdrawiam Cię i polecam się włóczyć :)

   Usuń
 2. Bardzo fajnie zmontowane, Norwegia jest taka piękna, tym bardziej przy tej muzyce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Choć ciężko, bo wszystko z ręki i wszystko się wierci... Ale nic. Nie jestem filmowcem, tylko amatorem kręcącym pamiątkowe filmy :D

   Norwegia ma moc!

   pozdrawiam.

   Usuń
 3. Po obejrzeniu twojej pamiątki mam ochotę wsiąść w najbliższy samolot do Norwegii, najlepiej już dziś! Jest przepiękna ! Możesz powiedzieć gdzie znajdę na mapie miejsce z 2:24? Bo gdy już wsiądę w ten samolot chcę zobaczyć to miejsce na żywo : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeny, Jeny. Przepraszam, że tak długo, ale nie miałam głowy. Nie ma mnie w domu i nie mam przy sobie mapy, może wtedy ogarnęłabym jakieś okolice tego miejsca, ale jest to gdzieś na drodze z Trondheim w stronę Atlantic road, czyli na południe przy fiordach :)

   Usuń
 4. Przyjemne, ciepłe takie :) Utwierdziłam się w tym, że chciałabym kiedyś zobaczyć Norwegię.

  OdpowiedzUsuń
 5. tak, Norwegia jest piękna. marzy mi się podróż tam i zobaczenia Prekestolen (klify o wysokości 604m, nad Lysefjordem). tam to dopiero jest pięknie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Preikestolen jest cudna :) i żmudne, wielogodzinne wchodzenie na niego... gdy widać ludzi wszelkich narodowości, niemowlęta niesione na plecach rodziców, lub staruszków już schodzących ze szczytu... ( http://szumowska.net/?p=553 tutaj są zdjęcia stamtąd )... Widok niezwykły, picie wody ze strumyków, pokonywanie wielu ciężkich dróg, wspinanie się po osuwiskach... I wspaniałe, oczyszczające wewnętrznie przeżycie ( marzę, żeby wejść tam jeszcze raz, ale w zupełnej ciszy ).

   Usuń
 6. kraina wszelakich wyobrażeń

  OdpowiedzUsuń