wtorek, 5 kwietnia 2011

zreformują swoją pupę


za minus pięć kilogramów jadę na zdjęcia. daję sobie góra 3 tygodnie.
o.!


9 komentarzy:

 1. 5kg w 3 tygodnie? błagam zdradź mi sekret jak zamierzasz to zrobić :P bo ja się biedna dietuję już 3 tyg i dopiero 2 w dół. i jeszcze 5 mi potrzeba

  OdpowiedzUsuń
 2. da się wszystko... ja to jestem mistrzem w nie-jedzeniu jak się zaprę... no ale będę jeść jogurty, nie jeść po 18, będę chodzić na spacery i biegać i robić brzuszki.
  bo chce wyglądać...
  http://plfoto.com/2275386/zdjecie.html tak! :D hihi...ale ze mnie baba

  OdpowiedzUsuń
 3. podziwiam (powinnam zrzucić 25), bieg i reszta oczywiście się przydadzą, acz będę tęsknić za Twoimi krągłościami. z drugiej strony jako chudzizna może dodać zdjęciom dramatyzmu i alternatywności ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. spacery,rower i kłódka na lodówkę:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja Wam dam kłódkę na lodówkę! Ewu, chociaż te jogurty jedz, warzywa i owoce. Żebyś tylko jadła choć trochę. Piękna jesteś teraz, masz takie łagodne i delikatne rysy twarzy, nie wiem po co je znowu wyostrzać.. Ale cóż, rób co uważasz za stosowne, jeśli masz się czuć lepiej.. bylebyś cokolwiek jadła! : )

  OdpowiedzUsuń
 6. Natt... ja zrobię co będę chciała i tyle. O. Teraz nie mam łagodnych, tylko pucate. i tyle. nie mam z tym problemu, ale jak chce się pozować to trzeba coś zrobić. i ogólnie po prostu dbać o siebie, o ciało,zeby w wieku 30 lat nie wyglądać jak jakieś monstrum.

  OdpowiedzUsuń
 7. no właśnie skąd ja to znam !
  ale ja niestety nie potrafię nie jeść...momentalnie mam mdłości i omdlenia z głodu...wrrr :/
  no ale cóż...trzeba się wziąść za te zimowe 5 kg tłuszczu na brzuchu !
  więc wspieram całą sobą :)

  OdpowiedzUsuń